Národní linka pro odvykání

Odvykání sociálním sítím

800 350 000

Volejte bezplatně | po – pá | 10 – 18

Proč se obrátit
na linku?

Potřebujete být neustále v obraze? Brouzdáte po internetu a vlastně ani nevíte proč? Zdá se vám občas, že vám přišla zpráva, ale telefon ji nezobrazil? Nemůžete se odpoutat od obsahu na sociálních sítích? 

Na Národní lince pro odvykání s vámi zdarma probereme vaše návyky a nabídneme jejich efektivní řešení, které vám je pomůže dostat na kontrolovatelnou úroveň. Pomoc u nás probíhá na bázi návazných konzultačních telefonátů, během kterých s vámi projdeme možnosti odvykání přesně na míru vaší situaci a následně vám pomůžeme vytrvat ve svém rozhodnutí.

Pro koho je
linka určena?

Linka je určena všem občanům ČR starším 15 let, kteří se potýkají s nadměrným trávením času na internetu, sociálních sítích a elektronických zařízeních, nebo se potřebují poradit ohledně odvykání svých blízkých osob. Volat můžete každý všední den od 10 do 18 hodin. Služba poskytuje poradenství také pro odborníky (psychology, adiktology, sociální pracovníky…), kteří se ve své praxi setkávají s osobami závislými na netolismu a chtějí se o možných řešeních poradit.

Mám starost
o někoho jiného

Pokud jste si všimli, že má některý z vašich blízkých problém s trávením času na internetu či telefonu do takové míry, že už to omezuje nejen jeho, ale i lidi okolo, zavolejte nám. Rádi s vámi celou situaci probereme, nabídneme možnosti, jak se ve vypjatých situacích zachovat, a nebo vás odkážeme na někoho ve vašem blízkém okolí, kdo vám může pomoci napřímo.