Národní linka pro odvykání

Odvykání hraní

800 350 000

Volejte bezplatně | po – pá | 10 – 18

Proč se obrátit
na linku?

Máte potřebu hrát se vzrůstajícími finančními částkami za účelem dosažení žádoucího vzrušení? Přináší vám hraní a sázení lepší pocit? A nepřerůstá Vám to už přes hlavu? 

Na Národní lince pro odvykání jsme vám k dispozici s pomocí s vaším odvykáním. Zdarma s vámi probereme vaše návyky a nabídneme efektivní řešení, jak s odvykáním hraní postupovat. Pomáháme vám dostat vaše hraní či sázení na kontrolovatelnou úroveň. Anebo s ním přestat úplně. Nejste na to sami! Ozvěte se nám.

Pro koho je
linka určena?

Linka je určena všem občanům ČR starším 15 let, kteří se potýkají s nadměrným hraním a sázením, nebo se potřebují poradit ohledně odvykání svých blízkých osob. Volat můžete každý všední den od 10 do 18 hodin. Služba poskytuje poradenství také pro odborníky (psychology, adiktology, sociální pracovníky…), kteří se ve své praxi setkávají s osobami závislými na hraní a chtějí se o možných řešeních poradit.

Mám starost
o někoho jiného

Linka je určena všem občanům ČR starším 15 let, kteří se potýkají s nadměrným hraním a sázením, nebo se potřebují poradit ohledně odvykání svých blízkých osob. Volat můžete každý všední den od 10 do 18 hodin. Služba poskytuje poradenství také pro odborníky (psychology, adiktology, sociální pracovníky…), kteří se ve své praxi setkávají s osobami závislými na hraní a chtějí se o možných řešeních poradit.