Odvykání kouření

800 350 000

Odvykání kouření

Volejte bezplatně | po – pá 10 – 18

Jak linka funguje?

Národní linka pro odvykání kouření nabízí telefonické konzultační služby pro osoby starší 15 let, kteří chtějí přestat kouřit. Naši proškolení konzultanti s Vámi v prvním mapovacím hovoru zanalyzují Vaši kuřáckou minulost a zhodnotí míru a typ závislosti, kterou na tabáku máte. Podle této diagnostiky pak zvolí nejlepší postup, který Vám pomůže se ze závislosti vyvázat. Díky tomu tak můžete během odvykání bez problému fungovat ve svém osobním i pracovním životě, protože Vám nebude dělat problém kouření omezit, nebo s ním úplně přestat bez toho, aniž byste museli měnit své návyky.

Jaký je další postup?

Po tomto vstupním mapovacím hovoru pokračuje odvykání návaznými kratšími hovory, které shrnují Váš průběh a pomáhají Vám vytvrvat ve Vašem úsilí. S našimi konzultanty můžete být v kontaktu po celou dobu svého odvykání.

Komu je linka určena?

Linka je určena všem občanům ČR starším 15 let, kteří sami chtějí nebo zvažují odvykání kouření, nebo se potřebují poradit ohledně odvykání svých blízkých osob. Jsme tu pro Vás každý všední den od 10 do 18 hodin. Více informací o službě, o Vašem současném stavu, nebo o problematice kouření obecně, se můžete dozvědět na oficiální stránce projektu: www.bezcigaret.cz Služba také poskytuje poradenství pro odborníky (psychology, adiktology, sociální pracovníky…), kteří se ve své praxi setkávají s kouřícími klienty a chtěli by tento problém s klienty řešit.